sobota, 22 lutego 2014

Zoeva - Complete Set, Zestaw 15 Pędzli do Makijażu  

Witajcie! :)

Wszyscy dobrze wiemy jak bardzo ważne w każdym zawodzie są narzędzia pracy. Owszem, z odpowiednimi zdolnościami można tworzyć cuda nawet i bez nich, jednak jest to o wiele bardziej praco i czasochłonne :)

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić komplet 15-stu pędzli firmy Zoeva. Jest to niemiecka marka, która totalnie mnie uwiodła swoim produktem :) Z tymi pędzlami wykonywanie makijaży to jeszcze większa przyjemność!  Ja swoje zakupiłam na stronie Ladymakeup.


W skład zestawu wchodzi:
◆ 6 pędzli do twarzy 
◆ 9 pędzli do oczu
◆ 1 spray do mycia pędzli

CENA: 389 zł 
(ceny wahają się w zależności od sklepu)


106 POWDER - Pędzel do nakładania pudruróżu i bronzera.Nadaje się do aplikowania  kosmetyków sypkich, prasowanych oraz w kamieniu. Bardzo miękki, ja używam go głównie do nakładania bronzera. Przez to, że ma takie miękkie i delikatne włosie możemy tworzyć na twarzy delikatne chmurki koloru, dokładając produktu decydujemy jak silny efekt chcemy uzyskać. Jeden z moich ulubionych pędzli w tym zestawie! :) (KLIK)

długość rączki - 11 cm
długość włosia - 4,7 cm
średnica włosia - 4 cm
włosie - TAKLON104 BUFFER - Pędzel do nakładania podkładu i pudru. Prosto ścięty z  dobrze zbitym i miękkim włosiem, dzięki czemu nie pochłania nieograniczonych ilości podkładu, tylko produkt ten ląduje tak jak powinien na naszej twarzy. Jak dla mnie jest on jednak ciut za duży, dlatego używam go w większości do wciskania pudru w okolice żuchwy, czoła i strefy T. (KLIK)

długość rączki - 11,7 cm
długość włosia - 3 cm
średnica włosia - 4 cm 
włosie - TAKLON

W porónaniu z pędzlem Hakuro h50s, BUFFER ma większą średnicę włosia, zbicie podobne, rączka jest krótsza i błyszcząca (dla mnie na plus) ale wydaje mi się bardziej miękki i przyjemniejszy niż Hakuro. Jakby bardziej elastyczny.


102 SILK FINISH - Pędzel do nakładania i mieszania podkładów. Ten pędzel jest alternatywą dla osób, które nie przepadają za nakładaniem podkładu pędzlem prosto ściętym. Dobrze zbite, miękkie włosie pozwala nam na dokładne nałożenie produktu. U mnie sprawdza się bardzo dobrze przy konturowaniu twarzy podkładami w formie płynnej lub kremowej. Może być też wykorzystany do aplikacji pudru oraz kosmetyków mineralnych. (KLIK)

długość rączki - 13,3 cm
długość włosia - 3 cm
 średnica włosia - 3 cm
włosie -TAKLON
127 LUXE SHEER CHEEK - Pędzel do nakładania różu, bronzera czy rozświetlacza. Ma miękkie, giętkie włosie. Jak dla mnie mógłby być większy, używany do nakladania rozświetlacza sprawdza się świetnie, jednak do różu wolałabym czegoś większego. Dobrze się sprawdzi przy podkreślaniu kości policzkwej bronzerem. (KLIK)

Długość rączki - 12,5 cm
długość włosia - 2,5 - 3,5 cm
WŁOSIE KOZYW porównaniu do pędzla Hakuro h21, Zoeva jest widocznie mniejszy i węższy. Oba są wykonane z tego samego włosia kozy,  pędzlem Hakuro szybciej i łatwiej nakładam róż. Jeżeli chodzi o rączkę wygrywa Zoeva.
110 FACE SHAPE - Pędzel do konturowania twarzy. Jest to mniejszy braciszek pędzla 102. Zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem dobrze się sprawdza przy bardziej precyzyjnym konturowaniu. Ja go bardzo lubię używać do zagruntowywania pudrem korektora pod oczami. Swoim rozmiarem idealnie mi do tego zadania pasuje. Włosie miękkie, dość zbite. (KLIK

długość rączki - 13,5 cm
długość włosia - 3 cm
średnica - 1,9 cm
włosie - TAKLON142 CONCEALER BUFFER - Pędzel do nakładania korektora. Mały, precyzyjny pędzel świetnie sobie radzi z zakrywaniem niedoskonałości i nakładaniem korektora w okolice oczu. Ja używam go głównie do konturowania nosa, bo jego wielkość jest do tego idealna. Lubię go też używać do rozświetlania łuku kupidyna oraz łuku brwiowego. Włosie dość zbite, miękkie. Właśnie taki pędzelek był mi potrzebny. (KLIK)

długość rączki - 14,5 cm
długość włosia - 1,5 cm
średnica włosia - 1,4 cm
włosie - TAKLON


321 BROW COMB - Szczoteczka do stylizacji brwi. Moim zdaniem jedyny, zbędny pędzel w tym zestawie. Osobiście wolę używać do przeczesywania brwi tradycyjnej spiralki, którą można sobie zrobić nawet z wyczyszczonej szczoteczki po tuszu. Tutaj szału nie ma :)

długość rączki - 15 cm
długość włosia - 1,3 cm
włosie - NYLON


228 CREASE - Pędzel do aplikacji, rozcierania i łączenia cieni. ŚWIETNY pędzelek! Jego bardzo miękkie i dość długie włosie umożliwia nam delikatne nałożenie koloru bez plam. Uwielbiam go używać do nakładania cienia w załamaniu i póżniejszego rozcierania. Pędzelek w przekroju jest okrągły, zakończony delikatnym czubkiem, dzięki czemu czubkiem aplikujemy kolor, a boki od razu go rozcierają. Kolejny ulubieniec! (KLIK)

długość rączki - 14,5 cm
długość włosia - 1,8 cm 
średnica włosia - 0,8 cm. 
WŁOSIE KOZY


W porównaniu do Hakuro h77, Zoeva jest o wiele miększy, włosie jest dłuższe, zakończone w delikatniejszy szpic. Zoeva jest bardziej giętki a rączka krótsza i ładniejsza.227 SOFT DEFINER - Pędzel do rozcierania cieni. Jest to lekko spłaszczony pędzel kulkowy. Czyli dłuższa kulka ściśnięta przy skuwce. Świetnie się sprawuje przy rozcieraniu, nakładaniu i łączeniu cieni. Włosie jest bardzo miękkie, średnio zbite przez co cienie świetnie się trzymają pędzla i lądują na powiece. Przy jego użyciu uzyskamy już mocniejsze nałożenie koloru niż 228 Crease. Świetny do rozświetlania łuku brwiowego. (KLIK)

długość rączki - 14,5 cm
włosia - 1,2 cm
WŁOSIE KOZY


231 PETIT CREASE - Pędzel do rozcierania. Pędzelek dzięki swojemu miękkiemu, zbitemu włosiu i delikatnie stożkowatemu zakończeniu jest idealny do zaznaczania załamania powieki, rozświetlania wewnętrznego kącika oka jak i do nakładania i rozcierania cieni/pigmentów na dolnej powiece. Tym pędzlem możemy też precyzyjnie nakładać cienie na powiece ruchomej. (KLIK)

długość rączki - 14,5 cm
 włosia - 1,5 cm
średnica włosia - 0,7 cm
WŁOSIE KOZY


230 PENCIL - Pędzel do cieniowania i aplikowania. Taki pędzel powinien mieć każdy, kto chce wykonywać precyzyjne makijaże. Mamy tu doczynienia z miękkim, porządnie zbitym włosiem, ściętym na kształt stożka. Tym pędzlem nie utworzymy chmurek koloru. Zapewni on nam intensywne krycie i dużą precyzję przy dodawaniu różnorodnych akcentów w makijażu. Niezastąpiony w smokey eye. (KLIK)

długość rączki - 15,5 cm
długość włosia - 0,9 cm
średnica włosia - 0,5 cm.
WŁOSIE KUCA PONY234 SMOKY SHADER - Pędzel do makijażu smokey. Miękki, dość zbity pędzel, płaski o okrągłym zakończenu. Dla mnie najlepiej się sprawdza do nakładania cieni i pigmentów na ruchomą powiekę, rozcieranie pozostawiam 227, 231 lub 228.  (KLIK)

długość rączki -14,3 cm
długość włosia - 1 cm
WŁOSIE KOZY


238 PRECISE SHADER - Pędzel do precyzyjnego nakładania cieni. Świetny pędzel przy malowaniu makijaży artystycznych. Płaski, dobrze zbity umożliwia precyzyjne nałożenie cieni, pigmentów czy rysowanie eyelinerem. W codziennym makijażu przydaje się do dodawania akcentów kolorystycznych, podkreślania wewnętrznego kącika oka lub aplikowania cieni na dolnej powiece. (KLIK)

długość rączki - 14,7 cm
długość włosia - 0,6 cm
WŁOSIE NATURALNE I SYNTETYCZNE


317 WING EYELINER - Skośny pędzel do eyelinera.  Cienki, sprężysty, ostro ścięty pędzel, idealny do precyzyjnego narysowania kreski. Mogę go śmiało porównać do pędzla z Inglota #angled liner, a nawet nie wiem, czy tego nie lubię bardziej. Ja używam go do podkreślania brwi przy użyciu farbki do brwi lub cienia w kremie i zdaje test na 6+. Idealny :) (KLIK)

długość rączki - 15,3 cm
długość włosia - 0,4-0,8 cm
NYLON


315 FINE LINER - Pędzel do malowania kreski na powiece. Śmiało mogę powiedzieć, że to następny ulubieniec. Znalazłam jeszcze bardziej precyzyjną alternatywę do pędzla z Inglota 30T. Tym pędzelkiem możemy namalować cieńszą i grubszą kreskę. Dzięki zagięciu w skuwce aplikacja eyelinera jest jeszcze łatwiejsza. Jeżeli lubicie malować kreski tego rodzaju pędzlami, to zdecydowanie go polecam! :) (KLIK)

długość rączki - 15,7 cm
długość włosia - 0,5 cm
średnica włosia - 0,2 cm
NYLON


W porównaniu do pędzla Inglot 30T, Zoeva jest krótszy, o mniejszej średnicy, co za tym idzie bardziej precyzyjny. Jednak oba pędzle lubię tak samo.


Do zestawu dołączony jest również spray do czyszczenia pędzli, na jego temat się jeszcze nie wypowiem. (KLIK


TWARZ
❥ 106 POWDER
❥ 110 FACE SHAPE 
❥ 142 CONCEALER BUFFER

OCZY
❥ 228 CREASE
❥ 231 PETIT CREASE
❥ 230 PENCIL
❥ 317 WING EYELINER◆ Miękkie, przyjemne w dotyku włosie pędzli; z pewnością nie jest szorstkie i nie podrażnia
◆ Przy praniu włosie nie wypada (może pojedyncze włoski na początku, ale to norma)
◆ Ja po wypraniu pędzli zawsze stosuję osłonki, więc włosie mi się nie odkształca
◆ Wielofunkcyjność. Każdy z pędzli można wykorzystywać do wielu różnych zadań.
◆ Pędzle bez problemu się dopierają, oprócz pędzla do eyelinera, którego skubańca nie mogę doprać z niebieskiego linera (co widać na zdjęciu porównawczym)
◆ Wykonanie makijażu z tymi pędzlami jest naprawdę o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze
◆ Krótsze rączki zasługują na duży plus , tak samo jak to, że są lakierowane, dzięki czemu się nie brudzą
◆ Skuwki z dwoma zaciskami skutecznie utrzymują pędzle w ryzach
◆ Nie ma mowy o wytarciu się numerów, tak jak w przypadku pędzli Hakuro
◆ Posiadając ten zestaw pędzli jesteśmy w stanie wykonać każdy makijaż
◆ Nie znajduję tutaj większych minusów. Nawet odnośnie ceny uważam, że w stosunku do jakości tych pędzli nie jest ona wygórowana. Podobnie kosztują pędzle Hakuro, które moim skromnym zdaniem wcale nie są lepsze od Zoeva, wręcz nawet na odwrót.

DOSTĘPNOŚĆ:

6/6


Jak tam, widzicie coś dla siebie? 
Mam nadzieję, że ten post Wam się przyda :)

30 komentarzy:

 1. super post:) wczytałam się!! a pędzle ZOEWA cudne są :) ja mam tylko 2 sztuki... planuje kupic zestawik,lecz teraz nie ma na to funduszy :( .. Dzidzia ważnijesza:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj oczywiście, są sprawy ważne i ważniejsze :)

   Usuń
 2. podobują mi się te do crease, swietna recenzja, skuszę się na pewno na kilka szt za jakis czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mi własnie takich brakowało, z nimi o wiele łatwiej zaakcentować załamanie :)

   Usuń
 3. fajne pędzle :)
  nie miałam jeszcze żadnego z Zoewa, ale przydałyby mi się jakieś do oczu, do blendowania i nakładania ;)
  ale to niedługo kupię... póki co mini odwyk od wszelkich zakupów

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa kiedy ja dorobię się takiej kolekcji :) Niestety za każdym razem planowany zakup nowego pędzla w drogerii kończy się nową paletą cieni lub lakieru do paznokci:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe, czasem trzeba z czegoś zrezygnować, by mieć coś innego :) Ja stwierdziłam, że już mam tyle cieni, że pora na pędzle ;)

   Usuń
 5. Marzy mi się już od jakiegoś czasu ten zestaw - dobrze że w niedalekiej przyszłości moje urodziny ! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nr 317 i trochę mnie drapie. Reszty jestem ciekawa, może się skuszę na któryś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drapie? Hmmm dziwne, może kwestia sposobu prania i suszenia? U mnie dzięki osłonkom pędzle któe kiedyś drapały trochę, teraz przestały :)

   Usuń
 7. Już od jakiegoś czasu marzą mi się pędzelki te firmy - dzięki opiniom blogerek :) Muszę zacząć zbierać pieniądze i kupić od razu cały zestaw :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne pędzle i kuszące - póki co pomyślę sobie nad nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hmmm. ..jeszcze takich nie mam w swoim słoiczku może warto przemyśleć kilka pozycji?:):)
  Bardzo fajny, przydatny post:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przemyśleć, szczególnie te, które wyszczególniłam pod koniec ;) porzdrawiam :)

   Usuń
 10. ech, gdybym mogła sobie pozwolić na wymianę wszystkich pędzli jakie mam na te z naturalnego, dobrego włosia, to byłabym chyba najszczęśliwszą kobietą w moim województwie ;P
  zazdroszczę :) bardzo
  no cóż - mnie ostatnio udało się kupić wreszcie dobry pędzelek do nakładania cieni: wreszcie udaje mi się rozetrzeć ciemny cień, także może wkrótce będę mogła sobie pozwolić na dobry pędzel do pudru ;P

  OdpowiedzUsuń
 11. Wooow, Inuś, toż to prawdziwa pędzlowa encyklopedia! Świetny post i bardzo bogaty w cenne informacje <3 Ja póki co mam zapas pędzli, co prawda z dużo niższej półki, ale przy moich nikłych zdolnościach dają radę... ale może kiedyś... :-))))

  Ściskam mocno i miłej niedzieli Ineczko! :*

  OdpowiedzUsuń
 12. super post, przymierzam sie do Zoevy ale bardzo uwielbiam hakuro :)
  mam nadzieje że niedługo będe w ich posiadaniu a przynajmniej tych kilku sztuk :) numerki spisałam :)
  Dziekuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. cenka mnie troche przerosla:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale się zaczytałam :D Świetne pędzle i super recenzja, cena wysoka, ale myślę, że skuszę się na co najmniej kilka z nich, lub będę dokupować sukcesywnie, bo planuję powoli wymianę pędzli na lepsze. Dzięki Ewelinko za super post! Świetnie przygotowany, wspaniałe zdjęcia i super dopracowana recenzja, która wszystko rozjaśnia!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. bardzo przyfatny post , jakbym byl przy duzej kasie napewno bym je brała , ale ze nie jedtem to wybiore tylko te dwa do kreski i brwi;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja ma na razie 2 pędzle Zoeve w tym 228 który lubię :) Zamierzam sobie kupić zestaw 12 pędzli do oczu w zestawie dużo bardziej się opłaca jak sobie przeliczyłam ile zapłaciłabym za pojedyncze pędzelki to jest 100 różnicy jak nie wiecej ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. http://youarebeautifullady.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

 18. Appreciate this post. Let me try it out. paypal credit login

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedzenie mojego bloga^^
To, że jest tu jakiś ruch bardzo mnie cieszy i motywuje :))
Pozostaw po sobie ślad, a na pewno do Ciebie zajrzę:)
Proszę tylko nie zostawiaj zapraszających(itp) komentarzy, to nie miejsce na spam.

_______________________
Thank u all for your time spent on my blog and every single comment! :)
I really appreciate that and feel motivated!;)
I try to visit every blog that visits my site, so u don't have to invite me me;cause that's discouraging.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...